tel:09133010293/09120350857/031-34411798
  Home /

  لعاب سازی سفال در ایران

  لعاب سازی سفال در ایران

  سفال نقش برجسته , نقش برجسته سفالی , نقش برجسته , سفال , نقش برجسته سفال , طرح نقش برجسته , کتیبه سفالی , کتیبه , تابلو سفال , تابلو سفال نقش برجسته , طرح کوبیسم , طرح انتزاعی , کوبیسم , انتزاعی , تابلو سفال , طرح های سفالگری , نگین سفال , سفال نگین , کاشی هفت رنگ معرق

  ایرانیان که از قدیم با صنعت سفالگری آشنا بوده اند برای زیبائی و استحکام آن کم کم به کشف لعاب نیز موفق شدند. سفال بدون لعاب متخلخل است آب و مایعات از جدار آن تراوش می نماید ولی لعاب باعث می شود تا جدار آن غیر قابل نفوذ شده و برای نگهداری بعضی از مواد مانند روغن و غیره مناسب تر شود. از طرف دیگر لعاب به زیبائی ظرف می افزاید و به هنرمند نیز امکان ابراز وجود می دهد. (تابلو سفال)

  رنگ کاشی های لعابی ایران از نظر زیبایی قابل تحسین است، گنبدهای فیروزه ای رنگ همراه رنگ آسمان و سبزی درختان منظره ای فراموش نشدنی به وجود می آورد. وجود کاشی کاری مساجد، حمام ها، کاروانسراها دلیل بر ذوق ایرانی و احترام او به هنر است. امروزه کمابیش نیز هنر کاشی کاری وجود دارد، ولی اهمیت هنری آن هیچگاه بپای گذشته نمی رسد. هماهنگی رنگی که در کار گذشتگان مشاهده می شود در کاشی های امروزی به چشم نمی خورد.( سفال برجسته)

  کاشی های امروزی نقوشی خشک و ماشینی دارند ولی اگر نقاشان تحصیل کرده به این رشته روی آورند و با استفاده از فنون لعاب سازی که امروزه علم آن را ساده کرده است، مشغول به کار شوند، شاید بتوان کارهای اصیلی مانند گذشته ولی متناسب با زمان به وجود آورد. (سفال)

  سفال , سفال نقش برجسته

  سفال , سفال نقش برجسته

  سفال نقش برجسته , سفال

  سفال نقش برجسته , سفال

  جهت دیدن تصاویر بیشتر به اینجا کلیک نمایید

  سفال نقش برجسته
  قبول سفارشات و اجرای سفال نقش برجسته ,تابلو سفال ,نقش برجسته سفالی در ابعاد و طرحهای مختلف بصورت دست سازاین کارگاه در تولید خاک مصرفی و چرخه کامل تولید خود کفا بوده و همچنین تصاویر تابلو های ساخته شده در کف کارگاه بصورت لحظه به لحظه برای سفارش دهندگان ارسال می شود و آنها همواره در هر جای دنیا که باشند در روند اجرایی کارخود قرار می گیرند. کلیه محصولات نگین سفال دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.این گروه هنری در حال حاضر هیچگونه شعبه و یا نماینده دیگری ندارد و ارائه کارها بصورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای می باشد.
  اخذ سفارشات و پشتیبانی(24 ساعته)
  031-34411798
  09133010293
  لینک کانال ما در تلگرام
  https://telegram.me/sofalnegin
  این کارخانه در زمینه تولید خاک مصرفی خود برای تولید تابلو سفال نقش برجسته و کتیبه سفال کاملاً خودکفا می باشد در حالی که بسیاری از کارگاه های تولید سفال برای تأمین خاک یا گِل مصرفی خود آن را از جاهای دیگر تهیه می نمایند که این مسئله خود باعث افزایش نرخ تولید و طولانی مدت شدن آن می گردد.
  نگین سفال اصفهان بدون هیچ واسطه ای خاک مصرفی خود را از معادن مختلف خریداری نموده و سپس آنها را بوسیله فرمول مخصوصی مخلوط کرده و سپس با استفاده از دستگاه کانکاسور (آسیاب پودر کننده) آنها را کاملاً به صورت پودر در می آورد و در فرآیند تولید خود استفاده می نمایند. مزیت این روش نسبت به کارگاه های دیگر این است که اولاً کیفیت خاک مصرفی بسیار خوب و عالی می باشد و دوماً در سفارشات زیادی که به این شرکت مراجعه می شود در تأمین خاک مورد نیاز برای ساخت تابلوهای سفال هیچگونه مشکلی وجود ندارد و این کارخانه در این مورد از کارگاههای دیگر بی نیاز است که این امر باعث پایین آمدن قیمت تمام شده به سفارش دهنده می شود.

  سفال نقش برجسته , نقش برجسته سفالی , نقش برجسته , سفال , نقش برجسته سفال , طرح نقش برجسته , کتیبه سفالی , کتیبه , تابلو سفال , تابلو سفال نقش برجسته , طرح کوبیسم , طرح انتزاعی , کوبیسم , انتزاعی , تابلو سفال , طرح های سفالگری , نگین سفال , سفال نگین , کاشی هفت رنگ معرق

  Share this:

  پاسخی دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *