Home /

سفال نقش برجسته ، نقش برجسته سفالی ،انجام کلیه عملیات پتینه کاری بعد از نصب 

نقش برجسته سفال

سفال نقش برجسته ، نقش برجسته سفالی ، انجام کلیه عملیات پتینه کاری بعد از نصب

کلیه مراحل پتینه کاری ، رنگ آمیزی سفال نقش برجسته ، نقش برجسته سفالی ، تابلو های سفال و نقش برجسته پس از مراحل نصب و بند کشی آجرها بروی دیوار صورت می پذیرد.

با توجه به اینکه خشتهای ساخته شده جهت طرح کتیبه سفالی بصورت سنتی بوده و بوسیله دست ساخته می شوند اگر قبل از مراحل نصب عملیات پتینه کاری بروی آنها انجام بگیرد ، بندها ی خشتها پس از نصب بروی دیوار مشخص خواهند بود . در صورنیکه اگر اینکار پس از نصب بروی دیوار و عملیات بند کشی صورت گیرد کلیه تابلو یک تکه خواهد شد و دیگر هیچ اثری از موارد قبلی که گفته شد در ان باقی نمی ماند .

 

سفال نقش برجسته

سفال نقش برجسته

 

سفال نقش برجسته

سفال نقش برجسته

 

گل سلولزی

سفال نقش برجسته -3

نگین سفال در سال 1374 تاسیس شد. این شرکت توانسته است با استفاده از هنرمندان و متخصصان با تجربه و کارآزموده و بهره گیری از فناوری روز دنیا، آب را با خاک و عشق آمیخته و نقش هایی زیباتر از هفت شهر عشق را در بیش از هزار طرح و نقش مختلف تولید نماید. این کارخانه تولیدی با احداث نمایندگی های مختلف در داخل و حتی خارج از کشور از جمله کشورهای ایتالیا، آلمان، فرانسه، بلغارستان و امارات، آماده اعطای نمایندگی به کلیه شرکت های علاقه مند به همکاری می باشد.

همچنین نگین سفال اصفهان برای حفظ کیفیت و قیمت محصولات خود ، سفال نقش برجسته ، هیچگونه نمایندگی  در داخل ایران  ندارد و بخاطر سوء استفاده برخی از شرکتهای رقیب از نام نگین سفال در حین خرید محصولات سفال برجسته به نام و لوگوی نگین سفال توجه فرمایید.

اخذ سفارشات و پشتیبانی(24 ساعته)
031-34411798
09133010293
لینک کانال ما در تلگرام
https://telegram.me/sofalnegin

FacebookTwitterGoogle+LinkedIn

Share this:

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *