Home / درباره ما ۲

درباره ما ۲

درباره ما 2

نگین سفال در سال 1374 تاسیس شد. این شرکت توانسته است با استفاده از هنرمندان و متخصصان با تجربه و کارآزموده و بهره گیری از فناوری روز دنیا، آب را با خاک و عشق آمیخته و نقش هایی زیباتر از هفت شهر عشق را در بیش از هزار طرح و نقش مختلف تولید نماید. این کارخانه تولیدی با احداث نمایندگی های مختلف در داخل و حتی خارج از کشور از جمله کشورهای ایتالیا، آلمان، فرانسه، بلغارستان و امارات، آماده اعطای نمایندگی به کلیه شرکت های علاقه مند به همکاری می باشد.

نگین سفال هم اکنون بزرگترین تولید کننده نقش برجسته سفال و در ایران حرف اول را می زند.

مجوزها و سوابق کاری:

این کارخانه دارای مجوز رسمی از اداره کل میراث فرهنگی . صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان و گواهی صلاحیت حرفه ای از وزارت کار و امور اجتماعی می باشد . تا بحال سابقه کار برای دانشگاه ازاد اسلامی نجف آباد اصفهان – شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان- اداره های نوسازی مدارس در سراسر کشور – شرکت گاز استان زاهدان – شرکت قند نقش جهان – شهرداری اصفهان – شرکت برق منطقه ای استان اصفهان – ارگانها – هتلها – تالارها و رستورانهای دولتی و خصوصی مختلف در داخل کشور ایران و پروژه های خصوصی دیگری را در خارج از کشور داشته است .

اهداف پیش رو:

  • این کارخانه از دیر باز با پیشرفت علم و تکنولوژی پیش رفته و هم اکنون با ارائه محصولات جدید خود و فروشکاه آنلاین به تمامی زبانهای دنیا سعی در رسیدن به آرمان دیرین خود یعنی جهانی شدن و ارائه محصولات خود به همه هنردوستان و علاقه مندان به هنر ایرانی در سراسر جهان دارد .

سفال نقش برجسته

قبول سفارشات و اجرای سفال نقش برجسته ,تابلو سفال ,نقش برجسته سفالی در ابعاد و طرحهای مختلف بصورت دست ساز

این کارگاه در تولید خاک مصرفی و چرخه کامل تولید خود کفا بوده و همچنین تصاویر تابلو های ساخته شده در کف کارگاه

بصورت لحظه به لحظه برای سفارش دهندگان ارسال می شود و آنها همواره در هر جای دنیا که باشند در روند اجرایی کارخود قرار می گیرند.

 کلیه محصولات نگین سفال دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

این گروه هنری  در حال حاضر هیچگونه شعبه و یا نماینده دیگری ندارد و ارائه کارها بصورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای می باشد.

اخذ سفارشات و پشتیبانی(24 ساعته) :

031-34411798

09133010293

لینک کانال ما در تلگرام

https://telegram.me/sofalnegin