tel:09133010293/09120350857/031-34411798
  Home /

  ذرات و مواد معدنی به عنوان افزودنی به گل رس -ورمیکولیت (تابلو نقش برجسته)

  ذرات و مواد معدنی به عنوان افزودنی به گل رس-ورمیکولیت (تابلو نقش برجسته)

  سفال نقش برجسته , نقش برجسته سفالی , نقش برجسته , سفال , نقش برجسته سفال , طرح نقش برجسته , کتیبه سفالی , کتیبه , تابلو سفال , تابلو سفال نقش برجسته , طرح کوبیسم , طرح انتزاعی , کوبیسم , انتزاعی , تابلو سفال , طرح های سفالگری , نگین سفال , سفال نگین , کاشی هفت رنگ معرق

  ورمیکولیت ترکیب معدنی آلمینو سیلیکاتی از خانواده «میکا» یا «مونت موریلونیت» است که به عنوان یک افزودنی در خاک گلدان یا باغچه برای تنظیم رطوبت و آب کشی خاک استفاده می شود. این ماده همچنین به عنوان عایق حرارتی در مواد و مصالح ساختمانی نیز کاربرد دارد. دانه های ریز و درشت و رنگارنگ در کوره متورم و پوک می شوند و ذرات تخت آن بسیار شکننده اند. ورمیکولیت دانه بندی متنوعی دارد. این ماده تا دمای 500 درجه ی سانتی گراد بسیار جاذب آب است اما در دمای بالاتر از 700 درجه سانتی گراد قابلیت ترکیب شدن با آب را از دست می دهد. (سفال)

  ورمیکولیت غالباً برای کارهای عظیم الجثه به منظور کاهش وزن اثر پس از پخت به کار می رود، زیرا این ماده ذاتاً متخلخل و سبک است و در دمای بالا تنها خاکستری از آن برجای می ماند. ورمیکولیت معمولا آثاری لکه مانند و متخلخل بر سطح سفال برجسته پخته شده برجای خواهد گذاشت. این ماده را می توان به همراه خمیر کاغذ در مواردی که بافت متخلخل در سطح اثر مورد نظر به کار گرفت. با این وجود همانند سایر مواد در این مورد نیز اگر مقدار ورمیکولیت بیش از حد باشد نتایج کمتر از حد انتظار خواهد شد؛ افزودن بیش از حد این ماده باعث کاهش شدید پلاستیسیته ی گل شده و همانند خاک اره، ورمیکولیت نیز فرایند خشک شدن بدنه را (به علت جذب آب) به تأخیر می اندازد.

  سفال , سفال برجسته

  سفال , سفال برجسته

  سفال نقش برجسته ، نقش برجسته سفالی ، طرح سیمرغ ۲

  سفال نقش برجسته ، نقش برجسته سفالی ، طرح سیمرغ ۲

   

  جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک نمایید

  سفال نقش برجسته
  قبول سفارشات و اجرای سفال نقش برجسته ,تابلو سفال ,نقش برجسته سفالی در ابعاد و طرحهای مختلف بصورت دست سازاین کارگاه در تولید خاک مصرفی و چرخه کامل تولید خود کفا بوده و همچنین تصاویر تابلو های ساخته شده در کف کارگاه بصورت لحظه به لحظه برای سفارش دهندگان ارسال می شود و آنها همواره در هر جای دنیا که باشند در روند اجرایی کارخود قرار می گیرند. کلیه محصولات نگین سفال دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.این گروه هنری در حال حاضر هیچگونه شعبه و یا نماینده دیگری ندارد و ارائه کارها بصورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای می باشد.
  اخذ سفارشات و پشتیبانی(24 ساعته)
  031-34411798
  09133010293
  لینک کانال ما در تلگرام
  https://telegram.me/sofalnegin
  این کارخانه در زمینه تولید خاک مصرفی خود برای تولید تابلو سفال نقش برجسته و کتیبه سفال کاملاً خودکفا می باشد در حالی که بسیاری از کارگاه های تولیدسفال برای تأمین خاک یا گِل مصرفی خود آن را از جاهای دیگر تهیه می نمایند که این مسئله خود باعث افزایش نرخ تولید و طولانی مدت شدن آن می گردد.
  نگین سفال اصفهان بدون هیچ واسطه ای خاک مصرفی خود را از معادن مختلف خریداری نموده و سپس آنها را بوسیله فرمول مخصوصی مخلوط کرده و سپس با استفاده از دستگاه کانکاسور (آسیاب پودر کننده) آنها را کاملاً به صورت پودر در می آورد و در فرآیند تولید خود استفاده می نمایند. مزیت این روش نسبت به کارگاه های دیگر این است که اولاً کیفیت خاک مصرفی بسیار خوب و عالی می باشد و دوماً در سفارشات زیادی که به این شرکت مراجعه می شود در تأمین خاک مورد نیاز برای ساخت تابلوهای سفال هیچگونه مشکلی وجود ندارد و این کارخانه در این مورد از کارگاههای دیگر بی نیاز است که این امر باعث پایین آمدن قیمت تمام شده به سفارش دهنده می شود.

  سفال نقش برجسته , نقش برجسته سفالی , نقش برجسته , سفال , نقش برجسته سفال , طرح نقش برجسته , کتیبه سفالی , کتیبه , تابلو سفال , تابلو سفال نقش برجسته , طرح کوبیسم , طرح انتزاعی , کوبیسم , انتزاعی , تابلو سفال , طرح های سفالگری , نگین سفال , سفال نگین , کاشی هفت رنگ معرق

  Share this:

  پاسخی دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سیزده − 12 =