Home / کل پروژه ها

کل پروژه ها

برای مشاهده نمونه پروژه ها بر روی تصاویر آنها کلیک نمایید.

سایر نمونه پروژه ها
sound-card2
زورخانه مرکزی اصفهان
sound-card2
زورخانه دانشگاه سیستان و بلوچستان

sound-card2
زورخانه ذولفقار رهنان اصفهان
sound-card2
ذکر خانه شهدای رضایی کوجان اصفهان
sound-card2
فروشگاه کوروش کبیر
sound-card2
مجتمع مسکونی سارا
sound-card2
مجتمع مسکونی برجک
sound-card2
مجتمع مسکونی سیمرغ
sound-card2
مجتمع مسکونی جمیرا
sound-card2
مجتمع مسکونی گلها
sound-card2
مجتمع مسکونی نواب
sound-card2
تالار جام جم
sound-card2
پیتزا نیک داد
sound-card2
رستوران نارنج هتل جلفای اصفهان
sound-card2
رستوران نارنج هتل جلفای اصفهان
sound-card2
رستوران شرکت پتروشیمی مارون
sound-card2
دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد اصفهان
sound-card2
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
sound-card2
شرکت برق منطقه ای اصفهان
sound-card2
شرکت گاز استان زاهدان
sound-card2
دبستان معراج اندیشه
sound-card2
شرکت قند نقش جهان

کل پروژه ها

سفال نقش برجسته
قبول سفارشات و اجرای سفال نقش برجسته ,تابلو سفال ,نقش برجسته سفالی در ابعاد و طرحهای مختلف بصورت دست سازاین کارگاه در تولید خاک مصرفی و چرخه کامل تولید خود کفا بوده و همچنین تصاویر تابلو های ساخته شده در کف کارگاه بصورت لحظه به لحظه برای سفارش دهندگان ارسال می شود و آنها همواره در هر جای دنیا که باشند در روند اجرایی کارخود قرار می گیرند. کلیه محصولات نگین سفال دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.این گروه هنری در حال حاضر هیچگونه شعبه و یا نماینده دیگری ندارد و ارائه کارها بصورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای می باشد.
اخذ سفارشات و پشتیبانی(24 ساعته)
031-34411798
09133010293
لینک کانال ما در تلگرام
https://telegram.me/sofalnegin

این کارخانه در زمینه تولید خاک مصرفی خود برای تولید تابلو سفال نقش برجسته و کتیبه سفال کاملاً خودکفا می باشد در حالی که بسیاری از کارگاه های تولید سفال برای تأمین خاک یا گِل مصرفی خود آن را از جاهای دیگر تهیه می نمایند که این مسئله خود باعث افزایش نرخ تولید و طولانی مدت شدن آن می گردد.
نگین سفال اصفهان بدون هیچ واسطه ای خاک مصرفی خود را از معادن مختلف خریداری نموده و سپس آنها را بوسیله فرمول مخصوصی مخلوط کرده و سپس با استفاده از دستگاه کانکاسور (آسیاب پودر کننده) آنها را کاملاً به صورت پودر در می آورد و در فرآیند تولید خود استفاده می نمایند. مزیت این روش نسبت به کارگاه های دیگر این است که اولاً کیفیت خاک مصرفی بسیار خوب و عالی می باشد و دوماً در سفارشات زیادی که به این شرکت مراجعه می شود در تأمین خاک مورد نیاز برای ساخت تابلوهای سفال هیچگونه مشکلی وجود ندارد و این کارخانه در این مورد از کارگاههای دیگر بی نیاز است که این امر باعث پایین آمدن قیمت تمام شده به سفارش دهنده می شود.
سفال نقش برجسته , نقش برجسته سفالی , نقش برجسته , سفال , نقش برجسته سفال , طرح نقش برجسته , کتیبه سفالی , کتیبه , تابلو سفال , تابلو سفال نقش برجسته , طرح کوبیسم , طرح انتزاعی , کوبیسم , انتزاعی , تابلو سفال , طرح های سفالگری , نگین سفال , سفال نگین , کاشی هفت رنگ معرق

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *