tel:09133010293/09120350857/031-34411798
  Home /

  کوروش کبیر-آستیاگس پدر ماندان(قسمت سوم):

   

  کوروش کبیر-آستیاگس:

  آستیاگس شبی در خواب دید که از دختر او موسوم به ماندان چندان آب رفت که همدان و تمام آسیا غرق شد.شاه از مغ ها تعبیر این خواب را خواست و آنها بقدری شاه را از آتیه ترسانیدند،که او جرئت نکرد دختر خود را به یکی از بزرگان ماد بدهد زیرا میترسید که دامادش مدعی خطرناکی برای تاج و تخت او گردد.بالاخره دختر خود را به کامبیز(کمبوجیه) که از خانواده نجیب پارس و مطیع بود داد چه او را شاه ماد از یک نفر مادی حد وسط پستتر و بی ضررتر میدانست بخصوص که کمبوجیه شخصی بود ملایم و آرام.

   

   

  کوروش کبیر،تخت جمشید

  کوروش کبیر،تخت جمشید

   

   

  لیدی،یک قدرت بین المللی:

  لیدی ها بالاخره توانسته بودند پس از گذشت قرنها در یک قلمرو سلطنتی سازمان یابند.آنها مدتهای طولانی در آسیای صغیر سرگردان بودند و به غارت شهرها و حمله به کاروانهای رسیده از شرق یا غرب قناعت میکردند.در واقع،از زمانی که کیمری ها فریگیه را منهدم کردند،هیچ قدرت سازمان یافته ای میان دریای سیاه،دریای اژه و رود مشهور آلیس وجود نداشت.

  پس از هارپاگ و اوریبات،اکنون گوبریاس:

  ارتش کوروش که آماده عبور از رود دجله میشد،مشابه ارتشی بود که به سال 547 در نزدیکی اربیل به ساحل دیگر رودخانه رفته بود تا لیدیایی ها را مغلوب کند.طی زمستان 540،تعداد سپاهیان تحت فرماندهی کوروش،در حالی که شخص شاه در راس آنها قرار داشت،زیاد بود و سلاحهای مجهزی داشتند.

  نخل های سبز زیر پای او گسترده می شوند …

  آغاز پاییز 539،هر بابلی میدانست که سرنوشت دگرگون شده است.ملل تبعید شده،در درجه اول یهودیان،فروپاشی قدرت را معلول تبعید خود میدانستند در انتظار ورود فوری شاه بزرگ،رهایی بخش مللی که به شهرت اخلاقی او آشنا بودند،به شهر امید خود را باز یافته بودند.

   

  کروش کبیر،تخت جمشید

  کروش کبیر،تخت جمشید

   

  سفال نقش برجسته
  قبول سفارشات و اجرای سفال نقش برجسته ,تابلو سفال ,نقش برجسته سفالی در ابعاد و طرحهای مختلف بصورت دست سازاین کارگاه در تولید خاک مصرفی و چرخه کامل تولید خود کفا بوده و همچنین تصاویر تابلو های ساخته شده در کف کارگاه بصورت لحظه به لحظه برای سفارش دهندگان ارسال می شود و آنها همواره در هر جای دنیا که باشند در روند اجرایی کارخود قرار می گیرند. کلیه محصولات نگین سفال دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.این گروه هنری در حال حاضر هیچگونه شعبه و یا نماینده دیگری ندارد و ارائه کارها بصورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای می باشد.
  اخذ سفارشات و پشتیبانی(24 ساعته)

  031-34411798
  09133010293
  لینک کانال ما در تلگرام
  https://telegram.me/sofalnegin
  این کارخانه در زمینه تولید خاک مصرفی خود برای تولید تابلو سفال نقش برجسته و کتیبه سفال کاملاً خودکفا می باشد در حالی که بسیاری از کارگاه های تولیدسفال برای تأمین خاک یا گِل مصرفی خود آن را از جاهای دیگر تهیه می نمایند که این مسئله خود باعث افزایش نرخ تولید و طولانی مدت شدن آن می گردد.
  نگین سفال اصفهان بدون هیچ واسطه ای خاک مصرفی خود را از معادن مختلف خریداری نموده و سپس آنها را بوسیله فرمول مخصوصی مخلوط کرده و سپس با استفاده از دستگاه کانکاسور (آسیاب پودر کننده) آنها را کاملاً به صورت پودر در می آورد و در فرآیند تولید خود استفاده می نمایند. مزیت این روش نسبت به کارگاه های دیگر این است که اولاً کیفیت خاک مصرفی بسیار خوب و عالی می باشد و دوماً در سفارشات زیادی که به این شرکت مراجعه می شود در تأمین خاک مورد نیاز برای ساخت تابلوهای سفال هیچگونه مشکلی وجود ندارد و این کارخانه در این مورد از کارگاههای دیگر بی نیاز است که این امر باعث پایین آمدن قیمت تمام شده به سفارش دهنده می شود.

  سفال نقش برجسته , نقش برجسته سفالی , نقش برجسته , سفال , نقش برجسته سفال , طرح نقش برجسته , کتیبه سفالی , کتیبه , تابلو سفال , تابلو سفال نقش برجسته , طرح کوبیسم , طرح انتزاعی , کوبیسم , انتزاعی , تابلو سفال , طرح های سفالگری , نگین سفال , سفال نگین , کاشی هفت رنگ معرق

  Share this:

  پاسخی دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *