tel:09133010293/09120350857/031-34411798
  Home /

  کاربرد گل سلولزی در چرخکاری:

  کاربرد گل سلولزی

  گل سلولزی در چرخکاری گل سلولزی بر روی چرخ سفالگری به اندازه گل های سنتی  ( فاقد سلولز ) کش نمی آید. تغییر و اصلاح بدنه ها تقریبا در هر مرحله ای از کار امکان پذیر است. گل سلولزهایی که نسبتا نرم تر باشند برای چرخکاری مناسبتر هستند با این حال بر ش دادن گل های سلولزدار به دلیل وجود الیاف  ( در مرحله چرمینگی گل ) کمی مشکل تر از گل های سنتی است. دیواره ها معمولا از ایستایی خوبی برخوردارند. مگر اینکه بیش از حد بر روی آنها کار کنیم. اگر فشار در دو سمت دیواره در حین چرخکاری یکنواخت نباشد در گل هایی با مقادیر متوسط و زیاد خمیر کاغذ ممکن است گره هایی در بدنه بوجود آیند.

   

  گل سلولزی

  کاربرد گل سلولزی

   

  کاربرد ،دوغاب رس سلولزی مناسب باید دارای شرایط زیر باشد:

  • با روانی و نرمی قابل ریخته گری باشد.

  • به راحتی از بدنه قالب جدا شود.

  • به سرعت در قالب گیرش داشته باشد.

  • دارای استحکام خام مناسب باشد.

  • قابل اسفنج کاری و تزیین باشد.

  • رنگ مناسبی پس از پخت داشته باشد.

  • به راحتی از قالب جدا شود.

   

  گل سلولزی 1

  کاربرد گل سلولزی

   

  سفال نقش برجسته، کاربرد گل سلولزی در چرخکاری،کاربرد گل سلولزی در چرخکاری،کاربرد گل سلولزی در چرخکاری

  قبول سفارشات و اجرای سفال نقش برجسته ,تابلو سفال ,نقش برجسته سفالی در ابعاد و طرحهای مختلف بصورت دست سازاین کارگاه در تولید خاک مصرفی و چرخه کامل تولید خود کفا بوده و همچنین تصاویر تابلو های ساخته شده در کف کارگاه بصورت لحظه به لحظه برای سفارش دهندگان ارسال می شود و آنها همواره در هر جای دنیا که باشند در روند اجرایی کارخود قرار می گیرند. کلیه محصولات نگین سفال دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.این گروه هنری در حال حاضر هیچگونه شعبه و یا نماینده دیگری ندارد و ارائه کارها بصورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای می باشد.
  اخذ سفارشات و پشتیبانی(24 ساعته)
  031-34411798
  09133010293
  لینک کانال ما در تلگرام
  https://telegram.me/sofalnegin
  این کارخانه در زمینه تولید خاک مصرفی خود برای تولید تابلو سفال نقش برجسته و کتیبه سفال کاملاً خودکفا می باشد در حالی که بسیاری از کارگاه های تولیدسفال برای تأمین خاک یا گِل مصرفی خود آن را از جاهای دیگر تهیه می نمایند که این مسئله خود باعث افزایش نرخ تولید و طولانی مدت شدن آن می گردد.
  نگین سفال اصفهان بدون هیچ واسطه ای خاک مصرفی خود را از معادن مختلف خریداری نموده و سپس آنها را بوسیله فرمول مخصوصی مخلوط کرده و سپس با استفاده از دستگاه کانکاسور (آسیاب پودر کننده) آنها را کاملاً به صورت پودر در می آورد و در فرآیند تولید خود استفاده می نمایند. مزیت این روش نسبت به کارگاهه های دیگر این است که اولاً کیفیت خاک مصرفی بسیار خوب و عالی می باشد و دوماً در سفارشات زیادی که به این شرکت مراجعه می شود در تأمین خاک مورد نیازز برای ساخت تابلوهای سفال هیچگونه مشکلی وجود ندارد و این کارخانه در این مورد از کارگاههای دیگر بی نیاز است که این امر باعث پایین آمدن قیمت تمام شده بهه سفارش دهنده می شود.

  کاربرد گل سلولزی در چرخکاری،کاربرد گل سلولزی در چرخکاری،کاربرد گل سلولزی در چرخکاری،کاربرد گل سلولزی در چرخکاری

  سفال نقش برجسته , نقش برجسته سفالی , نقش برجسته , سفال , نقش برجسته سفال , طرح نقش برجسته , کتیبه سفالی ,کتیبه ,تابلو سفال , تابلو سفال نقش برجسته , طرح کوبیسم , طرح انتزاعی,کوبیسم , انتزاعی , تابلو سفال , طرح های سفالگری , نگین سفال , سفال نگین , کاشی هفت رنگ معرق

  Share this:

  پاسخی دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *