tel:09133010293/09120350857/031-34411798
  Home /

  سلسله مراتب در آئین میتراییسم و در زورخانه ها

  میتراییسم و تاثیر آن در سلسله مراتب زورخانه ها

  سلسله مراتب در آئین مهر بدین  ترتیب بوده است :

  1-چور یا کلاغ، نماد هوا(باد صبا در ادبیات مغانه)

  2-همسر یا نمفوس نماد آب (مستور در ادبیات مغانه)

  3-سرباز یا سپاهی، نماد خاک

  4-شیر، نهاد آتش (مست در ادبیات مغانه)

  5-پارسی

  6-پیک خورشید

  7-پیر

  این  پایه ها اساس سلسله مراتب اخلاق مهرورزان شمرده می شده و هفت خط جام هم نماینده سلسله مراتب هفتگانه فوق بوده است. در زورخانه همین کیفیت بچشم می خورد. احترام حق شناسانه نوچگان و نوخاستگان به پیش کسوتان، رخصت خواستن، ترتیب چرخیدن، تبعیت از میاندار، نواختن زنگ، احترام مرشد و … همه نشان دهنده نظامی است استوار با اخلاق و انضباطی شگرف و مبتنی بر عشق و حقیقت.

  کتیبه سفال نشان دهنده ی سلسله مرانب زورخانه ای

  کتیبه سفال نشان دهنده ی سلسله مرانب زورخانه ای

  طرح سفال نقش برجسته زورخانه مرکزی تهران، نشان دهنده ی سلسله مراتب در زورخانه ها

  طرح سفال نقش برجسته زورخانه مرکزی تهران، نشان دهنده ی سلسله مراتب در زورخانه ها

  سلسله مراتب، سلسله مراتب

  سفال نقش برجسته
  قبول سفارشات و اجرای سفال نقش برجسته ,تابلو سفال ,نقش برجسته سفالی در ابعاد و طرحهای مختلف بصورت دست سازاین کارگاه در تولید خاک مصرفی و چرخه کامل تولید خود کفا بوده و همچنین تصاویر تابلو های ساخته شده در کف کارگاه بصورت لحظه به لحظه برای سفارش دهندگان ارسال می شود و آنها همواره در هر جای دنیا که باشند در روند اجرایی کارخود قرار می گیرند. کلیه محصولات نگین سفال دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.این گروه هنری در حال حاضر هیچگونه شعبه و یا نماینده دیگری ندارد و ارائه کارها بصورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای می باشد.
  اخذ سفارشات و پشتیبانی(24 ساعته)
  031-34411798
  09133010293
  لینک کانال ما در تلگرام
  https://telegram.me/sofalnegin
  این کارخانه در زمینه تولید خاک مصرفی خود برای تولید تابلو سفال نقش برجسته و کتیبه سفال کاملاً خودکفا می باشد در حالی که بسیاری از کارگاه های تولیدسفال برای تأمین خاک یا گِل مصرفی خود آن را از جاهای دیگر تهیه می نمایند که این مسئله خود باعث افزایش نرخ تولید و طولانی مدت شدن آن می گردد.
  نگین سفال اصفهان بدون هیچ واسطه ای خاک مصرفی خود را از معادن مختلف خریداری نموده و سپس آنها را بوسیله فرمول مخصوصی مخلوط کرده و سپس با استفاده از دستگاه کانکاسور (آسیاب پودر کننده) آنها را کاملاً به صورت پودر در می آورد و در فرآیند تولید خود استفاده می نمایند. مزیت این روش نسبت به کارگاه های دیگر این است که اولاً کیفیت خاک مصرفی بسیار خوب و عالی می باشد و دوماً در سفارشات زیادی که به این شرکت مراجعه می شود در تأمین خاک مورد نیاز برای ساخت تابلوهای سفال هیچگونه مشکلی وجود ندارد و این کارخانه در این مورد از کارگاههای دیگر بی نیاز است که این امر باعث پایین آمدن قیمت تمام شده به سفارش دهنده می شود.

  سفال نقش برجسته , نقش برجسته سفالی , نقش برجسته , سفال , نقش برجسته سفال , طرح نقش برجسته , کتیبه سفالی , کتیبه , تابلو سفال , تابلو سفال نقش برجسته , طرح کوبیسم , طرح انتزاعی , کوبیسم , انتزاعی , تابلو سفال , طرح های سفالگری , نگین سفال , سفال نگین , کاشی هفت رنگ معرق

  Share this:

  پاسخی دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *