سفال نقش برجسته ، نقش برجسته سفالی ، بدون محدویت در اندازه سفارشی

گل سلولزی

سفال نقش برجسته ، نقش برجسته سفالی ، بدون محدویت در اندازه سفارشی

کلیه محصولات و تابلو های سفارشی اعم از سفال نقش برجسته ، نقش برجسته سفالی ، سفال نقش برجسته مدرن ، تابلو سفال و کتیبه سفال و طرح کتیبه سفال در هنگام سفارش هیچگونه محدودیتی از نظر ابعاد و اندازه و نوع طرح سفارشی ندارند.

مراحل اجرای کارهای دست ساز نقش برجسته روی سفال  به اینگونه است که طرح اولیه توسط سفارش دهنده بوسیله طرحهای موجود در گالریهای نگین سفال یا از جای دیگر به دلخواه سفارش دهنده انتخاب میشوند و پس از ارسال برای دفتر نگین سفال و تایید نهایی مراخل ساخت نقش برجسته سفالی و سفال برجسته بروی آن صورت می پذیرد .

 

سفال نقش برجسته-2

سفال نقش برجسته-2

 

انگوب

سفال نقش برجسته -3

 

گل سلولزی

سفال نقش برجسته -4

 

نگین سفال در سال 1374 تاسیس شد. این شرکت توانسته است با استفاده از هنرمندان و متخصصان با تجربه و کارآزموده و بهره گیری از فناوری روز دنیا، آب را با خاک و عشق آمیخته و نقش هایی زیباتر از هفت شهر عشق را در بیش از هزار طرح و نقش مختلف تولید نماید. این کارخانه تولیدی با احداث نمایندگی های مختلف در داخل و حتی خارج از کشور از جمله کشورهای ایتالیا، آلمان، فرانسه، بلغارستان و امارات، آماده اعطای نمایندگی به کلیه شرکت های علاقه مند به همکاری می باشد.

همچنین نگین سفال اصفهان برای حفظ کیفیت و قیمت محصولات خود ، سفال نقش برجسته نقش برجسته سفالی ، هیچگونه نمایندگی  در داخل ایران  ندارد و بخاطر سوء استفاده برخی از شرکتهای رقیب از نام نگین سفال در حین خرید محصولات سفال برجسته به نام و لوگوی نگین سفال توجه فرمایید.

قبول سفارشات و اجرای ,تابلو سفال ,نقش برجسته سفالی در ابعادو طرحهای مختلف بصورت دست ساز

اخذ سفارشات و پشتیبانی(24 ساعته)
031-34411798
09133010293
لینک کانال ما در تلگرام
https://telegram.me/sofalnegin

FacebookTwitterGoogle+LinkedIn

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *