Home /

سفال نقش برجسته ، نقش برجسته سفالی ، اعطای نمایندگی فقط در خارج از کشور

نقش برجسته سفال -طرح کوبیسم

سفال نقش برجسته ، نقش برجسته سفالی ، اعطای نمایندگی فقط در خارج از کشور

نگین سفال اصفهان از کلیه هنرمندان و علاقه مندان به هنر ایرانی در زمینه سفال نقش برجسته ، نقش برجسته سفالی ، نقش برجسته ، تابلو سفال و کتیبه سفال در سرتاسر دنیا جهت عرضه محصولات خود دعوت به همکاری می نماید.

کلیه این محصولات کار دست بوده و با توجه به پیشرفته ترین امکانات در دفتر نگین سفال اصفهان مانند شبکه ویپ امکان دادن تلفن داخلی به نمایندگی مورد نظر در جهت کاهش هزینه های تماس و ارسال تصاویر محصولات سفارش داده شده قبل از پخت و… وجود دارد.

نگین سفال اصفهان جهت حغظ قیمت کارخانه و برند خود هیچگونه نمایندگی در داخل کشور ندارد و کلیه کارها را خود مستقیما انجام می دهد .

 

 

 

نگین سفال در سال 1374 تاسیس شد. این شرکت توانسته است با استفاده از هنرمندان و متخصصان با تجربه و کارآزموده و بهره گیری از فناوری روز دنیا، آب را با خاک و عشق آمیخته و نقش هایی زیباتر از هفت شهر عشق را در بیش از هزار طرح و نقش مختلف تولید نماید. این کارخانه تولیدی با احداث نمایندگی های مختلف در داخل و حتی خارج از کشور از جمله کشورهای ایتالیا، آلمان، فرانسه، بلغارستان و امارات، آماده اعطای نمایندگی به کلیه شرکت های علاقه مند به همکاری می باشد.

همچنین نگین سفال اصفهان برای حفظ کیفیت و قیمت محصولات خود ، سفال نقش برجسته نقش برجسته سفالی ، هیچگونه نمایندگی  در داخل ایران  ندارد و بخاطر سوء استفاده برخی از شرکتهای رقیب از نام نگین سفال در حین خرید محصولات سفال برجسته به نام و لوگوی نگین سفال توجه فرمایید.

قبول سفارشات و اجرای سفال نقش برجسته ,تابلو سفال ,نقش برجسته سفالی در ابعادو طرحهای مختلف بصورت دست ساز

اخذ سفارشات و پشتیبانی(24 ساعته)
031-34411798
09133010293
لینک کانال ما در تلگرام
https://telegram.me/sofalnegin

FacebookTwitterGoogle+LinkedIn

Share this:

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *