Home /

سفال نقش برجسته ، دیواره های بیرونی صحرای دبی

سفال نقش برجسته ، دیواره های بیرونی صحرای دبی

نگین سفال اصفهان تا بحال افتخار صادرات سفال نقش برجسته، نقش برجسته سفالی به کشورهای مختلف از جمله قاره اروپا و امارات متحده عربی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم داشته است یکی از این پروژه ها صحرای دبی بوده که در وسط صحرای دبی یک قسمتی را برای مراسم بزم و رقص عربی در نظر گرفته اند که از کلیه ی ملل دنیا در این قسمت حاضر میشوند و از مراسم آنجا لذت میبرند.

طرحهای کار شده در صحرای دبی سفال نقش برجسته پازل هستند :

نگین سفال اصفهان اجرای تابلوی سفال نقش برجسته با طرح پازل را بر روی دیواره های بیرونی این مجموعه انجام داده و کلیه ی مراحل ترخیص و گمرکی کالا را نیز آشنایی داشته و جهت رفاه حال سفارش دهنده خود انها را انجام داده است.

سفال نقش برجسته

 

سفال نقش برجسته

 

سفال نقش برجسته

مهندس حسین قناد – مدیر عامل نگین سفال در صحرای دبی

 

نگین سفال در سال 1374 تاسیس شد. این شرکت توانسته است با استفاده از هنرمندان و متخصصان با تجربه و کارآزموده و بهره گیری از فناوری روز دنیا، آب را با خاک و عشق آمیخته و نقش هایی زیباتر از هفت شهر عشق را در بیش از هزار طرح و نقش مختلف تولید نماید. این کارخانه تولیدی با احداث نمایندگی های مختلف در داخل و حتی خارج از کشور از جمله کشورهای ایتالیا، آلمان، فرانسه، بلغارستان و امارات، آماده اعطای نمایندگی به کلیه شرکت های علاقه مند به همکاری می باشد.

همچنین نگین سفال اصفهان برای حفظ کیفیت و قیمت محصولات خود ، سفال نقش برجسته نقش برجسته سفالی ، هیچگونه نمایندگی  در داخل ایران  ندارد و بخاطر سوء استفاده برخی از شرکتهای رقیب از نام نگین سفال در حین خرید محصولات سفال برجسته به نام و لوگوی نگین سفال توجه فرمایید.

قبول سفارشات و اجرای سفال نقش برجسته ,تابلو سفال ,نقش برجسته سفالی در ابعادو طرحهای مختلف بصورت دست ساز

اخذ سفارشات و پشتیبانی(24 ساعته)
031-34411798
09133010293
لینک کانال ما در تلگرام
https://telegram.me/sofalnegin

FacebookTwitterGoogle+LinkedIn

Share this:

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *